CF Moto 450 MT (IBEX)
CF Moto 450 MT (IBEX) to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 44.1 Nm 44.1 Nm przy 6250 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
44 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
44.1 Nm 44.1 Nm przy 6250 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 450 MT (IBEX) |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 55.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, Bosch |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 44.1 Nm 44.1 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, FCC slipper |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrome Moly alloy steel chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | KYB upside-down fork, pre-load, tłumienie kompresji & tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | KYB multi-link center aligned; tłumienie odbicia & damping regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, Juan, 4-piston Zaciski radialnely mounted calliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 R21 CST |
| Opona tylna | 140/70 R18 CST |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1506 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Spoked aluminiowa alloy |
|---|---|
| Front Wheel | 21 in |
| Rear Wheel | 18 in |
| Special Features | LED headlights, taillights, and signal lights; 5” TFT display with, Bluetooth and CFMOTO Ride, Sync connectivity, Standardowe and Off-road ride modes, one-touch ABS shutoff, rear wheel traction control shutoff, on the fly regulowane windscreen, foldable mirrors, USB port, type-C |