CF Moto 450 SR
CF Moto 450 SR to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min. Masa: 179 kg / lbs / 179 kg.
Lata produkcji
2023
Moc maksymalna
46.9 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min
Masa
179 kg / lbs / 179 kg
Typ silnika
Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 450 SR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 270° crank, Wał kardanowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 55.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, Bosch |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, FCC slipper |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrome Moly alloy steel chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec odwrócony USD hydrauliczna damper, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Multi-link central single rear shock, regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, Brembo M40, 4 piston Zaciski radialnely mounted calliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, single piston calliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70-R17 |
| Opona tylna | 150/60-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795mm |
| Masa | 179 kg / lbs / 179 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Wheels | 6-Spoke aluminiowa alloy |
|---|