CF Moto 450 SR S
CF Moto 450 SR S to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw Two cylinder, DOHC. Moc maksymalna wynosi 46.9 KM przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min. Masa: 179 kg / lbs / 179 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
46.9 KM przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min
Masa
179 kg / lbs / 179 kg
Typ silnika
Czterosuw Two cylinder, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 450 SR S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Two cylinder, DOHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 55.2 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, Mechanical throttle |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 46.9 KM przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 39.3 Nm 39.3 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, slipper |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrome Moly chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec odwrócony USD fork, with regulowane tłumienie kompresji and hydrauliczna damper, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Single Wahacz, centrally aligned, regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, Brembo M40, 4-piston Zaciski radialnely mounted caliper. |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70-R17, CST ADRENO HS |
| Opona tylna | 150/60-R17, CST ADRENO HS |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 m |
| Masa | 179 kg / lbs / 179 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| CompresionRatio | 11.5:1 |
|---|---|
| Wheels | 6-Spoke aluminiowa alloy |
| Prześwit | 140 mm |