CF Moto 650 GT
CF Moto 650 GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer. Moc maksymalna wynosi 69.7 KM / 51 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62 Nm przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
2019
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
69.7 KM / 51 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
62 Nm przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 650 GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 83.0 x 60.0 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI with 2 x 38mm ITT throttle bodies and single injector per cylinder |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 69.7 KM / 51 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 62 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa kratownicowa frame employing engine as fully-stressed member |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm KYB Widelec teleskopowy front forks |
| Zawieszenie tylne | Extruded steel Wahacz with Rama rurowa stalowa bracing, Kyaba cantilever Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, 2 piston caliper, Continental ABS System |
| Hamulce tylne | Single 225mm Tarcza, 1 piston caliper, Continental ABS System |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795mm |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| WetWeight | 226kg |
|---|