CF Moto 675 SS
CF Moto 675 SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 674 ccm. Jednostka napędowa: 3-Cylinder inline, Czterosuw, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 95 KM przy 11 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70 Nm przy 8250 obr./min.
Lata produkcji
2025
Pojemność
674 ccm
Moc maksymalna
95 KM przy 11 000 obr./min
Moment obrotowy
70 Nm przy 8250 obr./min
Typ silnika
3-Cylinder inline, Czterosuw, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 675 SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | 3-Cylinder inline, Czterosuw, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 674 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 55.2 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch EFI |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM przy 11 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 70 Nm przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | CF-SC Sprzęgło antyhopping, wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | KYB upside-down fork, pre-load, tłumienie kompresji & tłumienie odbicia regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | KYB central Amortyzator centralny, napięcie wstępne & tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 300 mm Tarczas, J.Juan Zaciski radialne-mount, 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, J.Juan caliper; |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 R17 (CST) |
| Opona tylna | 180/55 R17 (CST) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 3.0 x 17, aluminiowa alloy |
|---|---|
| Rear Wheel | 4.0 x 17 MT, aluminiowa alloy |
| WetWeight | 194.6 kg |
| Additional Features | LED headlights, taillights, and signal lights; 5" TFT display with Bluetooth and CFMOTO Ride, Sync connectivity. Tire pressure monitor, Upper-quick shifter, USB type-C |