CF Moto 700 MT
CF Moto 700 MT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 693 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy inline, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 68 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2025
Pojemność
693 ccm
Moc maksymalna
68 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy inline, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 700 MT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy inline, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 693 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | CF-SC Sprzęgło antyhopping, wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm KYB upside-down fork, pre-load, tłumienie kompresji & tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, damping & tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 300mm Podwójna tarczas, opposed piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Pojedyncza tarcza, single-piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80 R19 CST |
| Opona tylna | 150/70 R17 CST |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 - 835 mm / 31.5 - in |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 20.1 L |
Pozostałe dane
| WetWeight | 240 kg |
|---|