CF Moto 800 MT
CF Moto 800 MT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 94 KM / 70 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 77 Nm.
Lata produkcji
2021-
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
94 KM / 70 k, W
Moment obrotowy
77 Nm
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 800 MT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Stopień sprężania | - |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto, 46 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with elektroniczny gaz |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 94 KM / 70 k, W |
| Moment obrotowy | 77 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | - |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | KYB Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa Wahacz |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80 R19 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | - |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
Pozostałe dane
| WetWeight | 231 kg - 248kg (incl alloy side cases and top box) |
|---|