CF Moto 800 NK
CF Moto 800 NK to motocykl drogowy o pojemności skokowej 799 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder. Moc maksymalna wynosi 99 KM / 73.8 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 81 Nm przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
2023
Pojemność
799 ccm
Moc maksymalna
99 KM / 73.8 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
81 Nm przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 800 NK |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valve percylinder |
|---|---|
| Pojemność | 799 ccm |
| Średnica x skok | 88 mm x 65.7 mm |
| Stopień sprężania | - |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | DKK Dell’Orto, 46 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with elektroniczny gaz |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 99 KM / 73.8 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 81 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | - |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | KYB USD Widelec teleskopowy, regulowanew tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | KYB Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, J.Juan Zaciski radialne four-pot calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, J, Juan caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| WetWeight | 186 kg |
|---|