CF Moto E-Charm 125
CF Moto E-Charm 125 to motocykl motocrossowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 8.7 KM / 6.4 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8 Nm przy 7250 obr./min. Masa: 138.0 kg.
Lata produkcji
2010-
Moc maksymalna
8.7 KM / 6.4 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
8 Nm przy 7250 obr./min
Masa
138.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto E-Charm 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Średnica x skok | 52.0 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . EFI |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 8.7 KM / 6.4 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8 Nm przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 33mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Cantilever |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 120/80-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 138.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 160 mm |
|---|