CF Moto Jetmax250
CF Moto Jetmax250 to motocykl skuter o pojemności skokowej 244 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve.. Moc maksymalna wynosi 22.1 KM /16.2 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 19.6 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 200.0 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
244 ccm
Moc maksymalna
22.1 KM /16.2 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
19.6 Nm przy 6500 obr./min
Masa
200.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto Jetmax250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. |
|---|---|
| Pojemność | 244 ccm |
| Średnica x skok | 72.0 x 60.0 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . EFI |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 22.1 KM /16.2 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 19.6 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 2x 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-15 |
| Opona tylna | 140/60-14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1590 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 200.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Cast aluminiowa |
|---|