CF Moto ST Papio 125
CF Moto ST Papio 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 9.3 KM / 6.9 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.5 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 114.0 kg.
Lata produkcji
2017
Moc maksymalna
9.3 KM / 6.9 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
8.5 Nm przy 6500 obr./min
Masa
114.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto ST Papio 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Średnica x skok | 57.0 × 8.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk . EFI |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 9.3 KM / 6.9 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.5 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Retractable |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Cantilever |
| Hamulce przednie | Single 210mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza |
| Opona przednia | 2.75-12 |
| Opona tylna | 3.50-12 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1214 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 114.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 145 mm |
|---|