CF Moto V-Night 150
CF Moto V-Night 150 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Balancer Wał kardanowy. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nm przy 6550 obr./min. Masa: 138.0 kg.
Lata produkcji
2012-
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
12 Nm przy 6550 obr./min
Masa
138.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Balancer Wał kardanowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto V-Night 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Balancer Wał kardanowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 57.0 x 58.0 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . EFI |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 12 Nm przy 6550 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 80/90-17 |
| Opona tylna | 110/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1310 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 686 mm |
| Masa | 138.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Cast aluminiowa |
|---|---|
| Prześwit | 200 mm |