CF Moto V3
CF Moto V3 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 244 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 18 KM /13.5 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 17.6 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 177.8 kg.
Lata produkcji
2006
Pojemność
244 ccm
Moc maksymalna
18 KM /13.5 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
17.6 Nm przy 5500 obr./min
Masa
177.8 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto V3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Pojemność | 244 ccm |
| Średnica x skok | 72.0 x 60.0 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik. 90 Octane Plus |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18 KM /13.5 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 17.6 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | CVT (bezstopniowa) |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil damped Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, regulowane |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 150/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1473 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 686 mm |
| Masa | 177.8 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Prześwit | 140 mm |