CF Moto V9
CF Moto V9 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 244 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 13.5 KM / 9.8 k, W przy 6600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 166.0 kg.
Lata produkcji
2014-
Pojemność
244 ccm
Moc maksymalna
13.5 KM / 9.8 k, W przy 6600 obr./min
Moment obrotowy
15 Nm przy 6000 obr./min
Masa
166.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto V9 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Pojemność | 244 ccm |
| Średnica x skok | 72.0 x 60.0 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . EFI |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.5 KM / 9.8 k, W przy 6600 obr./min |
| Moment obrotowy | 15 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | CVT (bezstopniowa) |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna CVT |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Oil damped Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, regulowane |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 150/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 686 mm |
| Masa | 166.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Prześwit | 140 mm |