Derbi GPR 125 Nude
Derbi GPR 125 Nude to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 11 k, W 15 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.5 Nm przy 77500 obr./min. Masa: 121 kg.
Moc maksymalna
11 k, W 15 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
13.5 Nm przy 77500 obr./min
Masa
121 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Derbi GPR 125 Nude |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28mm Mikuni |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 11 k, W 15 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.5 Nm przy 77500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | widelec odwrócony USD. 120mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny 110mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 180mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80 -17 |
| Opona tylna | 140/70 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 121 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |