Derbi Mulhacén Café 659
Derbi Mulhacén Café 659 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48.6 KM / 36.2 k, W przy 6000 obr./min. Masa: 164 kg.
Moc maksymalna
48.6 KM / 36.2 k, W przy 6000 obr./min
Masa
164 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Derbi Mulhacén Café 659 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 10.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa 44mm throtlel bodies |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48.6 KM / 36.2 k, W przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD forks, 120mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Progressive lateral link, 110mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 4 piston calliper |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza 1 piston calliper |
| Opona przednia | 110/60 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 164 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Długość | 1, 998 mm |
|---|