Derbi Senda DRD SM 125 Pro Replica Malossi
Derbi Senda DRD SM 125 Pro Replica Malossi to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 116 kg.
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
9 Nm przy 6500 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Derbi Senda DRD SM 125 Pro Replica Malossi |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22mm Keihin |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Paoli forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Paoli Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80 -17 |
| Opona tylna | 130/70 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830 mm |
|---|---|
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.5 L |