Derbi Senda Terra
Derbi Senda Terra to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC. Moc maksymalna wynosi 12 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 117 kg.
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
9 Nm przy 6500 obr./min
Masa
117 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Derbi Senda Terra |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22mm Keihin |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 9 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Paoli Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90- 18 |
| Opona tylna | 130/80- 17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 815 mm |
|---|---|
| Masa | 117 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |