Ducati 1000 Supersport DS
Ducati 1000 Supersport DS to motocykl sportowy o pojemności skokowej 992 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 85.5 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87.5 Nm / 9 kgf-m / 87.5 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 202 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
992 ccm
Moc maksymalna
85.5 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
87.5 Nm / 9 kgf-m / 87.5 Nm przy 5750 obr./min
Masa
202 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 1000 Supersport DS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 992 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Marelli CPU 5.9M Wtrysk paliwa, 45 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85.5 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 87.5 Nm / 9 kgf-m / 87.5 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Showa 43 mm w pełni regulowane upside-down lightweight fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive cantilever linkage with fully regulowane Öhlins Amortyzator centralny, with length adjustment, aluminiowa swing arm |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas. 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 202 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 230 km/h / 143 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Układ wydechowy | 2 aluminiowa mufflers with 3-way catalytic converter (non-catalytic on USA version) |
| Spark Plug | NGK, DCPR8E, Champion RA6HC |
| Akumulator | 12V 10Ah |
| Gear Ratio | 1st 37/15, 2nd 30/17, 3rd 27/20, 4th 24/22, 5th 23/24, 6th 24/28 |
| Primary Drive Ratio | Straight cut gears; ratio 1.84:1 (32/59) |
| Final Drive Ratio | 2.53:1 (15/38) |
| Standing¼Mile | 12.0 sec / 187 km/h / 116 mph |
| Prędkość maksymalna | 230 km/h / 143 mph |