Ducati 1000S2
Ducati 1000S2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 973 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 55.9k, W 76 KM przy 6700 obr./min or 90 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 5800 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
973 ccm
Moc maksymalna
55.9k, W 76 KM przy 6700 obr./min or 90 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 5800 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 1000S2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Pojemność | 973 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ zasilania | 2 x 40 mm Dell'Orto PHM 40B Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55.9k, W 76 KM przy 6700 obr./min or 90 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38 mm Marzocchi oil damped Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Dwa amortyzatorys, 5-way napięcie wstępne sprężyny regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90V18 |
| Opona tylna | 130/90V18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 222 km/h / 138 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Bosch W7B |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 19Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.769:1 (39/69) |
| Gear Ratios | 1st 2.720 / 2nd 1.761 / 3rd 1.250 / 4th 1.000 / 5th 0.887:1 |
| Final Drive Ratio | 2.733:1 (15/41) |
| Prędkość maksymalna | 222 km/h / 138 mph |