Ducati 1198S Corse Special Edition
Ducati 1198S Corse Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
1198 ccm
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 1198S Corse Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 106 x 67.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa, elliptical throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, front sprocket 15; rear sprocket 38 |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins 43mm with Ti, N fully regulowane upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Progressive linkage with w pełni regulowane Öhlins Amortyzator centralny with top-out spring. aluminiowa single-sided Wahacz |
| Hamulce przednie | 2 x 330 mm Semi-tarcza pływającas, Zaciski radialnely mounted Brembo Monobloc calipers, 4-piston, 2-pad. |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820mm |
| Masa | 169 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Lightweight 2-1-2 system with catalytic converter and 2 lambda probes, twin stainless steel mufflers |
|---|---|
| Primary drive | Straight cut gears, ratio 1.84:1 |
| Gear Ratio | 1st 37/15 / 2nd 30/17 / 3rd 28/20 / 4th 26/22 / 5th 24/23 / 6th 22/25 |
| Front Wheel | 7-Spoke light alloy, 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 7-Spoke light alloy, 6.00 x 17 |
| Steering angle | 28°30' / 28.5° |
| Standing ¼ Mile | 10.2 sec |