Ducati 1198SP
Ducati 1198SP to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1198 ccm
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 1198SP |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 106 x 67.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa, elliptical throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Wielotarczowe with hydrauliczna control Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, front sprocket 15; rear sprocket 38 |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Hamulce przednie | 2 x 330 mm Semi-tarcza pływającas, Zaciski radialnely mounted Brembo Monobloc calipers, 4-piston, 2-pad. |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820mm |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
|---|---|
| Engine Oil | Synthetic, 20W-50 |
| Układ wydechowy | Lightweight 2-1-2 system with catalytic converter and 2 lambda probes, twin stainless steel mufflers |
| Primary drive | Straight cut gears, ratio 1.84:1 |
| Gear Ratio | 1st 37/15 / 2nd 30/17 / 3rd 28/20 / 4th 26/22 / 5th 24/23 / 6th 22/25 |
| Front Wheel | 7-Spoke light alloy, 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 7-Spoke light alloy, 6.00 x 17 |
| Steering angle | 28°30' / 28.5° |
| Standing ¼ Mile | 10.2 sec |
| Road Test | IN MOTO |