Ducati 125 Aurea
Ducati 125 Aurea to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod. Moc maksymalna wynosi 6.5 KM przy 6500 obr./min. Masa: 103.3 kg.
Lata produkcji
1958-62
Moc maksymalna
6.5 KM przy 6500 obr./min
Masa
103.3 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 125 Aurea |
|---|---|
| Rok produkcji | 1958-62 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod |
|---|---|
| Średnica x skok | 55.2 × 52 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell' Orto ME18BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 6V, 28W, Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 6.5 KM przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, duplex full Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydraulicznaally damped Widelec teleskopowy. |
| Zawieszenie tylne | nieregulowane twin hydrauliczna shock Wahacz. |
| Hamulce przednie | 123 x 25 mm Double shoe Bęben |
| Hamulce tylne | 123 x 25 mm Double shoe Bęben |
| Opona przednia | 2.50 - 17 |
| Opona tylna | 2.75 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 103.3 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 86 km/h / 53.4 mph |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.69 / 2nd 1.85 / 3rd 1.36 / 4th 1:1 |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 86 km/h / 53.4 mph |