Ducati 125 Scrambler
Ducati 125 Scrambler to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 10 KM przy 7000 obr./min. Masa: 105 kg.
Lata produkcji
1971-72
Moc maksymalna
10 KM przy 7000 obr./min
Masa
105 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 125 Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971-72 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 55.2 x 52 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Amal 375/20 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Coil |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single Rama kołyskowa, Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydraulicznaally damped Widelec teleskopowy, Marzocchi |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 158 Bęben |
| Hamulce tylne | 136 Bęben |
| Opona przednia | 2.50 x 19 |
| Opona tylna | 3.50 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 850 mm |
| Masa | 105 kg |
Pozostałe dane
| Akumulator | 6V, 11Ah |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 3.000:1 |
| Final Drive Ratio | 3.714:1 |