Ducati 125 Sport
Ducati 125 Sport to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 10 KM przy 8500 obr./min. Masa: 100.5 kg.
Lata produkcji
1965-67
Moc maksymalna
10 KM przy 8500 obr./min
Masa
100.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 125 Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-67 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 55.2 x 52 mm |
| Stopień sprężania | 8.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto UB20BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka , 6V 40W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single tubular downpipe Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydraulicznaally damped Widelec teleskopowys, Marzocci |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.50 - 17 CEAT |
| Opona tylna | 2.75 - 17 CEAT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm in |
|---|---|
| Masa | 100.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L/ 15.9 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 112 km/h / 69 mph |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced oil sump |
|---|---|
| Spark Plug | Marelli CW260N |
| Akumulator | SAFA 3L3, 13.5 Ah |
| Primary Drive Ratio | 3.00:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.75 / 2nd 1.65 / 3rd 1.18 / 4th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 2.750:1 |
| Prędkość maksymalna | 112 km/h / 69 mph |