Ducati 125 TS
Ducati 125 TS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC. Moc maksymalna wynosi 7.3 k, W 10 KM przy 7000 obr./min. Masa: 100.5 kg.
Lata produkcji
1961-63
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
7.3 k, W 10 KM przy 7000 obr./min
Masa
100.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 125 TS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1961-63 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. OHC |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 55.2 x 52 mm |
| Stopień sprężania | 8.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22 mm Dell'orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Magnetic flywheel |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 7.3 k, W 10 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydraulicznaally damped Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual chocks |
| Hamulce przednie | 158 Bęben |
| Hamulce tylne | 136 Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -17 |
| Opona tylna | 2.50 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 100.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |