Ducati 125Six Days
Ducati 125Six Days to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port. Moc maksymalna wynosi 25 KM przy 10250 obr./min. Masa: 98 kg.
Lata produkcji
1977-78
Moc maksymalna
25 KM przy 10250 obr./min
Masa
98 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 125Six Days |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-78 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port |
|---|---|
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 14.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHBE 32 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Motoplat electronic |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 25 KM przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa chromium molybdenum steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm Marzocchi with magnesium forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm with dual, Marzocchishocks |
| Hamulce przednie | 125 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 140 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.00 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 98 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
Pozostałe dane
| Production | 3486 units |
|---|---|
| Wheels | Alloy rims |