Ducati 175 Cruiser
Ducati 175 Cruiser to motocykl cruiser o pojemności skokowej 175 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod. Moc maksymalna wynosi 7.5 KM przy 5600 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1959-62
Pojemność
175 ccm
Moc maksymalna
7.5 KM przy 5600 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 175 Cruiser |
|---|---|
| Rok produkcji | 1959-62 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod |
|---|---|
| Pojemność | 175 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 12V, 45W generator |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 7.5 KM przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna with hydrauliczna torque converter |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Single hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with rubber inserts for damping |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 175 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 80 km/h / 50 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel | 2.45 x 10, Pirelli |
|---|---|
| RearWheel | 2.45 x 10, Pirelli |
| Prędkość maksymalna | 80 km/h / 50 mph |