Ducati 175 Sport
Ducati 175 Sport to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, Wał kardanowy and bevel napędzany zębatkami 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 14 KM przy 8000 obr./min. Masa: 106 kg.
Lata produkcji
1957-61
Moc maksymalna
14 KM przy 8000 obr./min
Masa
106 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, Wał kardanowy and bevel napędzany zębatkami 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 175 Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1957-61 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, Wał kardanowy and bevel napędzany zębatkami 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 62 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ zasilania | 1957 - 59: Dell'Orto MB22.5B Gaźnik1960 - 61: Dell'Orto MB22B / UBF24BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Battery / coil, 6V 40W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi wet plate, wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch, |
Podwozie
| Rama | Single Rama kołyskowa tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, Mazocchi |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | Bęben, full aluminiowa, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, full aluminiowa, 160 mm |
| Opona przednia | 2.50 -18 CEAT |
| Opona tylna | 2.75 -18 CEAT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 106 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 130 km/h / 81 mph |
Pozostałe dane
| Spart plug | 1957 - 59: Marelli CW225A1960 - 61: Marelli CW250A |
|---|---|
| Akumulator | 6V, 13.5Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.522:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.75 / 2nd 1.65 / 3rd 1.18 / 4th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 2.875:1 |
| Prędkość maksymalna | 130 km/h / 81 mph |