Ducati 250 Desmo
Ducati 250 Desmo to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel gear-drive. Masa: 127 kg.
Lata produkcji
1971
Masa
127 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel gear-drive
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 250 Desmo |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel gear-drive |
|---|---|
| Średnica x skok | 74 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'orto VHB29 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 50W alternator with electronic rectifier and regulator |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Oil bath, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single downtube, open frame with large diameter Rama grzbietowa tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys Wahacz |
| Hamulce przednie | Bęben, 4-shoe |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1346 mm |
|---|---|
| Masa | 127 kg |
Pozostałe dane
| Akumulator | 6V 12Ah |
|---|