Ducati 250 Diana Mark 3
Ducati 250 Diana Mark 3 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 19.5 KM przy 8300 obr./min. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
1962-64
Moc maksymalna
19.5 KM przy 8300 obr./min
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 250 Diana Mark 3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1962-64 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 74 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ zasilania | Dell'Orto SS1 27A Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 6V 40W generator, magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 19.5 KM przy 8300 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ducati 31.5 mm hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, dual chocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 180 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160 mm Bęben |
| Opona przednia | 2.50 -18 |
| Opona tylna | 2.75-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Marelli CW260A |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 2.500:1 |
| Gear Ratios | 1 st 2.75 / 2nd 1.65 / 3rd 1.18 / 4th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 2.647:1 |
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |