Ducati 250 Scrambler
Ducati 250 Scrambler to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 18 KM przy 7500 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
1965-66
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
18 KM przy 7500 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 250 Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-66 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 29mm Dell'Orto Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 18 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Highly resistant Rama rurowa stalowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dual chocks |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-19 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 138 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Electrics | Fywheel alternator and electronic regulator |
|---|