Ducati 250 Scrambler
Ducati 250 Scrambler to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 19 KM przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
1967-71
Moc maksymalna
19 KM przy 7500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 250 Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 1967-71 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 74 x 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 1967-69:Dell'Orto SS1 27D1970-72: Dell'Orto VHB26BD1973-75: Amal 27 mm |
| Układ zapłonowy | Points and coil, 6V 30W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 19 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Highly resistant Rama rurowa stalowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi hydrauliczna Widelec teleskopowy, 35 mm |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Marzocchi Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-19, Pirelli |
| Opona tylna | 4.00-18, Pirelli |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | SAFA 3L3 13.5 Ah |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 2.500:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.46 / 2nd 1.73 / 3rd 1.35 / 4th 1.10 / 5th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 3.000:1 |
| DryWeight | 132 kg |