Ducati 350 Indiana
Ducati 350 Indiana to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, Pasek zębatyn desmodromic OHC. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1986-90
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, Pasek zębatyn desmodromic OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350 Indiana |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986-90 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, Pasek zębatyn desmodromic OHC |
|---|---|
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ zasilania | Dell-Orto PHF 30DD |
| Układ zapłonowy | Coil, 12V 300W Ducati or Saprisa generator |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40 mm Marzocchi PA 185/40 |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, dual Marzocchi A84 shocks |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 280 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/90-18 |
| Opona tylna | 140/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1530 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 180 kg |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion L82Y |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14 Ah |
| Primary Drive Ratio | 31/69 |
| Gear Ratios | 1st 3.071 / 2nd 1.850 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.9666 |
| Final Drive Ratio | 14/48 |
| Wheels | 6-Spoke alloy rims |