Ducati 350 Mark 3
Ducati 350 Mark 3 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 8500 obr./min. Masa: 128 kg.
Lata produkcji
1968
Moc maksymalna
34 KM przy 8500 obr./min
Masa
128 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350 Mark 3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Dell'Orto SS129D |
| Układ zapłonowy | Points, coil, 6V30W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 31.5 mm Ducati Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Twin Marzocchi shocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 735 mm |
|---|---|
| Masa | 128 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 170 km/h / 106 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | Yuasa B38 12Ah |
|---|---|
| Spark Plug | Marelli CW260N / Lodge 2HN |
| Primary Drive Ratio | 2.111:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.46 / 2nd 1.73 / 3rd 1.35 / 4th 1.10 / 5th 0.97:1 |
| Final Drive ratio | 3.214:1 |
| Prędkość maksymalna | 170 km/h / 106 mph |
| Road Test | Ducati MK3 Group Test |