Ducati 350 Scrambler
Ducati 350 Scrambler to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 8500 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
1972-75
Moc maksymalna
24 KM przy 8500 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350 Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-75 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ zasilania | Amal 27 mm |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Marzocchi telecsopic hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dual Marzocchi shocks |
| Hamulce przednie | 180 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50 -19, Pirelli |
| Opona tylna | 4.00 -18, Pirelli |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | SAFA 3L3 13.5 Ah |
|---|---|
| Primary Drive | 2.111:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.46 / 2nd 1.73 / 3rd 1.35 / 4th 1.10 / 5th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 3.214:1 |