Ducati 350 Sebring
Ducati 350 Sebring to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 20 KM przy 6250 obr./min.
Lata produkcji
1965-67
Moc maksymalna
20 KM przy 6250 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350 Sebring |
|---|---|
| Rok produkcji | 1965-67 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Desmo SOHC, 2 valve, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 76 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto UB24BS |
| Układ zapłonowy | Points and coil, 6V 60W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20 KM przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Highly resistant Rama rurowa stalowa frame, single Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, 31.5 mm |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Marzocchi Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 180mm Bęben |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Prędkość maks. | 125 km/h / 78 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Marelli CW260N / Beru 260 / KLG F-100 |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 2.111:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.53 / 2nd 1.73 / 3rd 1.35 / 4th 1.10 / 5th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 2.500:1 |
| DryWeight | 123 kg |
| Prędkość maksymalna | 125 km/h / 78 mph |