Ducati 350 Supersport
Ducati 350 Supersport to motocykl sportowy.
Lata produkcji
1991-98
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350 Supersport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-98 |
Silnik
| Rozrusznik | Elektryczny |
|---|
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Showa GD031 Widelec odwrócony USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa GD022-007-OX Amortyzator centralny |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion L82YC |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 2.264:1 (34/77) |
| Gear Ratios | 1st 3.071 / 2nd 2.111 / 3rd 1.590 / 4th 1.280 / 5th 1.074 / 6th 0.931:1 |
| Final Drive Ratio | 3.210:1 (14/54) |