Ducati 350F3
Ducati 350F3 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L” twin cylinder, Desmo SOHC, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 42 KM przy 9700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 33 Nm / 3.36 kgf-m / 24.3 ft-lb przy 7100 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1986
Moc maksymalna
42 KM przy 9700 obr./min
Moment obrotowy
33 Nm / 3.36 kgf-m / 24.3 ft-lb przy 7100 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L” twin cylinder, Desmo SOHC, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350F3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L” twin cylinder, Desmo SOHC, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Średnica x skok | 66 x 51 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 30mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition, Bosch BTZ |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 42 KM przy 9700 obr./min |
| Moment obrotowy | 33 Nm / 3.36 kgf-m / 24.3 ft-lb przy 7100 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Marzocchi fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Cantilever Wahacz, Boge single regulowane shock |
| Hamulce przednie | 2x 260mm, Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 180 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 178 km/h / 110.8 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion L82YC |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.226:1 (31/69) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.931:1 |
| Prędkość maksymalna | 178 km/h / 110.8 mph |