Ducati 350GTV
Ducati 350GTV to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 7500 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
1977-78
Moc maksymalna
24 KM przy 7500 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 350GTV |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-78 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 71.8 x 43.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 26 mm Dell'Orto, VHB 26 FS/FD |
| Układ zapłonowy | Points and coil, 12V 150W generator |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Paioli fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Marzocchi shocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 256 mm Brembo Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 257mm Brembo Tarcza |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 181 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L / 3.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion L81 |
|---|---|
| Akumulator | 12V 18Ah Yuasa Y50-N18L-A1 |
| Primary Drive Ratio | 2.125:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.900:1 |
| Final Drive Ratio | 2.923:1 |
| Manual | Bevelheaven.com/Epll.no-ip.com |