Ducati 400F3
Ducati 400F3 to motocykl drogowy.
Lata produkcji
1986-88
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 400F3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986-88 |
Silnik
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
Pozostałe dane
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
|---|---|
| Primary Drive | 2.226:1 (31/69) |
| Gear Ratios | 1986-87: 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.931:1 |