Ducati 400SS Junior
Ducati 400SS Junior to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 42 KM przy 10000 obr./min. Masa: 174 kg.
Lata produkcji
1989-90
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
42 KM przy 10000 obr./min
Masa
174 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 400SS Junior |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989-90 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 70.5 x 51 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni CVK-V36 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusanelectronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 42 KM przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm, Marzocchi, Widelec odwrócony USD fork, M1BB |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Cantilever Wahacz, Marzocchi PBS1R Amortyzator centralny, napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 130/60 VR16 |
| Opona tylna | 160/60 VR16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 174 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L / 3.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | NGK BP7HS |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| MaxTorque | 35.2 Nm / 3.6 kgf-m / 26 ft-lb przy 8500 obr./min |
| Primary Drive Ratio | 2.264:1 (34/77) |
| Gear Ratios | 1 st 3.071 / 2nd 2.111 ./ 3rd 1.590 / 4th 1.280 / 5th 1.074 / 6th 0.931:1 |
| Final Drive Ratio | 3.142:1 (14/44) |