Ducati 450 R/T
Ducati 450 R/T to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 38 KM / 28.3 k, W przy 6500 obr./min. Masa: 129.2 kg.
Lata produkcji
1971
Moc maksymalna
38 KM / 28.3 k, W przy 6500 obr./min
Masa
129.2 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 450 R/T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 86 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHB 29 AD |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 38 KM / 28.3 k, W przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, dual Marzocchi shocks |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435.1 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 838.2 mm |
| Masa | 129.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 228.6 mm |
|---|