Ducati 450 ScramblerJupiter
Ducati 450 ScramblerJupiter to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 23 KM / 16.9 k, W przy 6500 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
1973-
Moc maksymalna
23 KM / 16.9 k, W przy 6500 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 450 ScramblerJupiter |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Średnica x skok | 86 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHB 29 AD |
| Układ zapłonowy | Points and coil (electronic from 1973) |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM / 16.9 k, W przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Marzocchi Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Wahacz, dual Marzocchi shocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | Bęben, 180 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 160 mm |
| Opona przednia | 3.50 x 19, Pirelli |
| Opona tylna | 4.00 x 18, Pirelli |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 12.9 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark plug | Marelli CW260N / Lodge 2HN |
|---|---|
| Akumulator | SAFA 3L3, 13.5 Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.111:1 (27/57) |
| Gear Ratios | 1st 2.46 / 2nd 1.73 / 3rd 1.35 / 4th 1.10 / 5th 0.97:1 |
| Final Drive Ratio | 2.917:1 |