Ducati 48
Ducati 48 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 48 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 1.5 KM przy 5500 obr./min. Masa: 41 kg.
Lata produkcji
1961-67
Pojemność
48 ccm
Moc maksymalna
1.5 KM przy 5500 obr./min
Masa
41 kg
Typ silnika
Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 48 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1961-67 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 48 ccm |
| Średnica x skok | 39 x 40 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber 14 mm |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 1.5 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Coils |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 41 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 4 L / 4.2 L / 0.9 Imp gal |
| Prędkość maks. | 50 km/h / 31 mph |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 1.75 x 24, Pirelli |
|---|---|
| Rear Wheel | 1.75 x 24, Pirelli |
| Prędkość maksymalna | 50 km/h / 31 mph |