Ducati 48 Rolly
Ducati 48 Rolly to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, piston-port. Moc maksymalna wynosi 4.5 KM przy 5200 obr./min. Masa: 42 kg.
Lata produkcji
1968
Moc maksymalna
4.5 KM przy 5200 obr./min
Masa
42 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, piston-port
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 48 Rolly |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, piston-port |
|---|---|
| Średnica x skok | 38 x 42 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto UA18S |
| Układ zapłonowy | 6V 18W Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 4.5 KM przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Single speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben, 90 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 90 mm |
Wymiary i masa
| Masa | 42 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 50 km/h / 31 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Marelli CW 225N |
|---|---|
| Front Wheel | 2.00 x 18 |
| Rear Wheel | 2.00 x 18 |
| Prędkość maksymalna | 50 km/h / 31 mph |