Ducati 48/1 & 50/1 Brisk
Ducati 48/1 & 50/1 Brisk to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port. Moc maksymalna wynosi 1.34 KM przy 4200 obr./min (from 1963: 1.5 KM przy 5200 obr./min). Masa: 48/1: 45 kg / 99 lbs50/1: 50 kg.
Lata produkcji
1961-67
Moc maksymalna
1.34 KM przy 4200 obr./min (from 1963: 1.5 KM przy 5200 obr./min)
Masa
48/1: 45 kg / 99 lbs50/1: 50 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 48/1 & 50/1 Brisk |
|---|---|
| Rok produkcji | 1961-67 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, piston port |
|---|---|
| Średnica x skok | 38 x 42 mm |
| Stopień sprężania | 6.3:1 (from 1963: 7:1) |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto T4 12D1 |
| Układ zapłonowy | 6V 18W flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 1.34 KM przy 4200 obr./min (from 1963: 1.5 KM przy 5200 obr./min) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Single speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben, 90 mm |
| Hamulce tylne | Bęben, 90 mm |
Wymiary i masa
| Masa | 48/1: 45 kg / 99 lbs50/1: 50 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 40 km/h / 25 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Marelli CW 225N |
|---|---|
| Front Wheel | 2.00 x 18 |
| Rear Wheel | 2.00 x 18 |
| Prędkość maksymalna | 40 km/h / 25 mph |