Ducati 500GTV
Ducati 500GTV to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, napędzany łańcuchem, 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 35.7 KM przy 7500 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
1977-78
Moc maksymalna
35.7 KM przy 7500 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, napędzany łańcuchem, 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 500GTV |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-78 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, napędzany łańcuchem, 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 52 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHF 30 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35.7 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular double open Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35 mm Paioli Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, 2 x Marzocchi shocks, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 260 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 181 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Spoked alloy |
|---|