Ducati 55 / 55E / 55R
Ducati 55 / 55E / 55R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 48 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod. Moc maksymalna wynosi 1.35 KM przy 5500 obr./min. Masa: 45 kg.
Lata produkcji
1955-57
Pojemność
48 ccm
Moc maksymalna
1.35 KM przy 5500 obr./min
Masa
45 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 55 / 55E / 55R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1955-57 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod |
|---|---|
| Pojemność | 48 ccm |
| Średnica x skok | 39 x 40mm |
| Stopień sprężania | 6.71 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber 14 MFC Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 6V, 12W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 1.35 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 2-Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Open spine pressed steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy. |
| Zawieszenie tylne | nieregulowane twin hydrauliczna shocks, Wahacz |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.00 -18 CEAT |
| Opona tylna | 2.00 - 18 CEAT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1090 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 45 kg |
| Prędkość maks. | 48 km/h / 29.8 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 48 km/h / 29.8 mph |
|---|