Ducati 600SS
Ducati 600SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 583 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 8250 obr./min or 33 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 53 KM version: 49 Nm / 5.0 kgf-m / 36.2 ft-lbprzy 7000 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1994-98
Pojemność
583 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 8250 obr./min or 33 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
53 KM version: 49 Nm / 5.0 kgf-m / 36.2 ft-lbprzy 7000 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 600SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 583 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni BDST 38 B156 |
| Układ zapłonowy | Kokusan electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 8250 obr./min or 33 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 53 KM version: 49 Nm / 5.0 kgf-m / 36.2 ft-lbprzy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi 40USD/E fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Sachs-Boge Amortyzator centralny, napięcie wstępne and tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 - VR17 |
| Opona tylna | 160/60 - VR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 180 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 192.6 km/h / 119.7 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | RA 4 HC |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.28:1 (32/73) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 2.40:1 (15/36), later 2.73:1 (14/41) |
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.2 km/l / 45.2 US mpg / 54.2 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 12.9 m /42.3 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 38.8 m / 127.3 ft |
| Standing¼Mile | 13.0 sec / 160.0 km/h / 99.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 192.6 km/h / 119.7 mph |